Your search results

„Spokojný zákazník je najlepšia obchodná stratégia.“

Sme progresívna realitná kancelária REALITY ZÁHORIE.

O každý obchod sa stará profesionálny tím, ktorí zabezpečí komplexné služby od úvodnej analýzy projektu až po odovzdanie kľúčov.

null

VIZUÁLNA IDENTITA
& REKLAMA

Dáme Vášmu projektu tvár.

Od návrhu loga, vizuálnej identity, reklamných predmetov, prezentačných materiálov až po tvorbu web stránky. Vizuálna identita je podstatou a tvárou projektu. Určuje charakteristiku a zároveň rozhoduje, ako bude projekt vnímaný.

Videoprezentácia doplnená o interaktívne prvky odprezentuje Vašu nehnuteľnosť pútavo a realisticky. Naša realitná kancelária vlastní drony značky DJI, prostredníctvom ktorých ukážeme klientom projekt z vtáčej perspektívy hoc aj v 4K kvalite. Presvedčte sa na našom Youtube.

Na základe našich dlhoročných skúseností vytvoríme reklamnú kampaň, ktorou oslovíme širokú verejnosť. Naša spoločnosť vlastní najväčšiu sieť billboardov a citylightov na Záhorí a preto jednoducho zabezpečíme aby sa o Vašom projekte vedelo.

Dôsledná realizácia brandingu sa premieta do profesionálneho imidžu.

branding
dev_servis
null

PREDAJ & SERVIS

Disponuje stabilným školeným tímom, ktorý je pripravený splniť Vaše očakávania.

Koncepcia našej realitnej kancelárie Reality Záhorie je postavená na myšlienke SMART realít. Cieľom nášho mladého dynamického tímu je zabezpečiť klientom komplexný realitný, reklamný, právny a hypotekárny servis na čo najvyššej úrovni.

Pred spustením samotného predaja projektu analyzujeme trh a konkurečné ponuky v danej lokalite s následným vyhodnotením, optimalizujeme reklamnú kampaň a systém prezentácie projektu. Na základe prieskumu trhu a predošlej analýzy Vám pomôžeme s cenotvorbou.

Každá nehnuteľnosť sa dostane do povedomia širokej verejnosti aj vďaka exkluzívnej spolupráci s najčítanejším regionálnym spravodajským webom Záhorí.sk – správy z vašej ulice.

Regionálne správy, ktoré číta mesačne viac ako 72-tisíc čitateľov a na Facebookovom profile viac ako 39-tisíc fanúšikov.

Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti predaja projektov, spolupráce s developerskými spoločnosťami a stavebnými firmami.

Preto sme pripravení ponúknuť unikátne riešenia na mieru vašim požiadavkám.

Ste pripravení to odpáliť s nami?

Kontaktujte nás a my Vám radi povieme viac.

real_fb_banner-cur

Porovnajte nehnuteľnosti