FINANCOVANIE Finančné sprostredkovanie

Klientom zabezpečujeme predovšetkým financovanie nehnuteľností, refinancovanie hypoték, konsolidácie úverov, poistenie majetku a poistenie rizika. Finančné produkty nastavujeme individuálne, podľa preferencií klienta a našich odborných odporúčaní. Finančné sprostredkovanie vykonávame ako kombináciu služieb riešených pod jednou strechou, prípadne ako jednotlivé služby.

Vybavovanie úveru na bývanie je často behom na dlhé trate, a preto sa spolu
s našimi hypotekárnymi špecialistami snažíme našim klientom túto cestu výrazne uľahčiť, ušetriť im ich drahocenný čas a zbaviť zbytočných starostí. S nami získate úplne bezplatne Vášho asistenta pri vybavovaní hypotéky, ktorý Vám pomôže so zhromaždením všetkých potrebných dokumentov, zabezpečí komunikáciu s bankou a o všetkom Vás podrobne informuje. Pred podpisom zmluvy Vám vysvetlí jednotlivé podmienky a pomôže s vyriešením prípadných nezrovnalostí.

BEZPLATNE Čo všetko Vám bezplatne ponúkame?

  • poskytneme Vám profesionálne hypotekárne poradenstvo
  • pripravíme pre Vás viacero ponúk a porovnáme ich
  • spolu vyberieme najvhodnejšiu alternatívu financovania Vášho zámeru
  • pomôžeme Vám s prípravou podkladov k žiadosti
  • komunikujeme za Vás s bankou v priebehu schvaľovacieho procesu
  • pomôžeme s prípravou podkladov k čerpaniu hypotéky
  • staráme sa o Vás aj po vyčerpaní hypotéky

Vám stačí, aby ste si vybrali svoje vysnívané bývanie. Na všetko ostatné sme tu my.

Našim cieľom je vždy pomôcť klientovi čo najvýhodnejšie vyriešiť jeho súčasné aj budúce potreby, plány a ciele v rámci jeho finančných možností, aby ho neprekvapila ani neočakávaná udalosť v oblasti financií. Vieme posúdiť výhodnosť a správne nastavenie Vašich už uzatvorených produktov. Ponúkame možnosť výberu najvýhodnejších produktov zo všetkých významných finančných inštitúcií a nastaviť ich podľa Vašich požiadaviek. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

CHCETE PREDAŤ ALEBO PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ?

Zanechajte nám nezáväzne váš email a číslo. My sa vám ozveme.