Your search results
lmh-01

Predstavte si pohodlné bývanie v rodinnom dome v blízkosti Malaciek. Vaše prianie môže byť realitou vďaka ucelenému projektu výstavby rodinných radových domov v obci Jakubov, ktorá spája atribúty vidieckeho sídla s blízkosťou mesta. Vyberte si svoj domov v novej unikátnej štvrti, takej, aká rešpektuje potrebu izolácie od ruchu mesta a zároveň akceptuje nároky súčasného moderného človeka.

PREDSTAVME SI
LOKALITU

Záhorácka obec Jakubov leží v nadmorskej výške 154 m na Borskej nížine, asi 34 km od hlavného mesta Bratislavy a 9 kilometrov od Malaciek, v nádhernom prostredí borovicových a listnatých lesov a vodných plôch, v blízkosti rakúskych hraníc, na priamom ťahu z hraničného priechodu Záhorská Ves smerom na Malacky.

Obec je obkolesená lesmi a vodnými plochami. Jakubovské štrkovisko, ideálne na kúpanie, vodné športy a rybolov, je vyhľadávanou rekreačnou oblasťou nielen medzi domácimi obyvateľmi, ale aj obyvateľmi hlavného mesta a širokého okolia.

Na východ od obce sa nachádzajú Jakubovské rybníky – vodná plocha s bohatým výskytom bahenného vtáctva, ktorá patrí medzi najvýznamnejšie hniezdiská a migračné lokality Záhoria.

Na juhu od obce sa nachádza Šmolzie (45,6ha) a rekreačná oblasť Feldský les – prírodná rezervácia so zvyškami lužného lesa na Záhorskej nížine s pôvodnou drevinou skladbou a mnohými vzácnymi živočíchmi. Táto oblasť má veľký význam z hľadiska vedecko-výskumného, náučného a kúltúrno-výchovného.

O PROJEKTE
MALÁ HRÁDZA

Aj napriek tomu, že domy sú situované v okrajovej časti obce, cesta do centra alebo za nákupmi Vám nezaberie viac ako 5 minút. Priamo v obci Jakubov sa nachádza materská škôlka, základná škola, obchod, športový a detský areál. Priestor na ktorom sa výstavba realizuje je veľkorysý a preto aj architektonické riešenie je komplexné pre celú novú ulicu.

Ku každému domu patrí aj predzáhradka bez oplotenia pred domom, ktorá dotvára otvorený a voľný priestor. Záhrada v zadnej časti domu ponúka priestor na letné grilovanie alebo pokojné posedenie. Nič vám nebráni, aby ste si emóciu z priestoru mohli dopriať, kedykoľvek budete chcieť.

Budúci majiteľ si nehnuteľnosť prevezme v štádiu HOLODOM alebo ŠTANDARD s vybudovanými parkovacími miestami, oploteným pozemkom a terénnymi úpravami.

TECHNICKÝ POPIS

Rodinné domy sú postavené z kvalitných materiálov, aby spĺňali podmienky nízkoenergetického bývania. Na výstavbu bola použitá tehla o hrúbke 250 mm so zateplením 150 mm polystyrénom. Teplo domova zabezpečuje tepelné čerpadlo.

Strecha je z väzníkového krovu, krytina – škridla, betónové potery, strojové vápenno-cementové omietky značky Baumit, vypínače a zásuvky Legrand v bielej farbe, stropy sadrokartónové, okná – 5komorové s izolačným trojsklom, strecha zateplená fúkanou izoláciou a samozrejmosťou je technický výlez na strechu s dreveným vysúvateľným schodiskom s možnosťou ďalšieho úložného priestoru. V domoch je predpríprava na klimatizáciu, alarm a elektrické žalúzie.

v1033-a-08-a copy

PONUKA DOMOV

SAMOSTATNÉ RD

Cena v štádium holodom: 183.000 €

Cena v štádium holodom: 185.000 €

TROJDOM 1

PREDANÉ

Cena v štádiu štandard: 164.950 €

Cena v štádiu holodom: 164.950 €
Cena v štádiu štandard: 174.950 €

TROJDOM 2

Cena v štádiu štandard: 174.950 €

Cena v štádiu holodom: 154.950 €
Cena v štádiu štandard: 164.950 €

Cena v štádiu holodom: 164.950 €
Cena v štádiu štandard: 174.950 €

Ste pripravení to odpáliť s nami?

Kontaktujte nás a my Vám radi povieme viac.

Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti predaja projektov, spolupráce s developerskými spoločnosťami a stavebnými firmami.

Preto sme pripravení ponúknuť unikátne riešenia na mieru vašim požiadavkám.

Porovnajte nehnuteľnosti