Vyhľadávanie

Business areál KROGEN v Malackách

Na vyžiadanie v RK
Továrenská,
Obľúbené
Your search results

Prehľad

 • Aktualizované:
 • 13 júla, 2023
 • 1,887 m2

Podnikajte vo svojom, máme pre vás moderné priestory. Hľadáte pre svoju firmu stabilné zázemie v strategickej lokalite Malaciek na Továrenskej ulici s 35 parkovacími miestami priamo pred vchodom ? Vieme Vám ponúknuť miesto, kde Vám zamestnanci, zákazníci prípadne dodávatelia pohodlne zaparkujú a budete v bezproblémovej vzdialenosti od dôležitého napojenia na diaľnicu D2 smer Bratislava alebo Brno.

Ponúkaný priestor je ideálny na sídlo pre stredne veľkú firmu, administratívnu budovu, predajňu, showroom, výrobnu halu alebo  vzhľadom k výbornej lokalite vhodný aj na poskytovanie služieb alebo  zriadenie výdajne eshopu. Polyfunkčná budova KROGEN v Malackách má celkovú úžitkovú plochu 1.886,85 m². Skladá sa z 1. NP, ktorého rozloha je 1.258m². Vstup do priestoru je možný dvomi vstupmi, z toho jeden je hlavný vchod s vonkajším krytým schodiskom vhodný pre personál a zákazníkov a druhý vstup je vhodný pre dodávateľov, ktorý disponuje krytým schodiskom a rampou s veľkou priemyselnou sekčnou bránou. Hlavný priestor 1.NP pozostáva zo vstupnej haly a otvoreného priestoru, ktorý si budúci majiteľ prispôsobí vlastným potrebám. Môže slúžiť na kancelárie, výrobnú halu, sklad alebo showroom. Suterén tvorí jeden otvorený skladový priestor a strojovňa vzduchotechniky, ktorého plocha je 628m². Prechod medzi 1.NP a suterénom zabezpečuje schodisko a výťahová šachta. Taktiež tieto dva priestory môžu kontinuálne slúžiť ako dve rovnocenné administratívne časti alebo dve výrobné haly.

Areál polyfunkčnej budovy je oplotený a disponuje 35 parkovacími miestami na ploche 3.079m² z toho 1.479m² tvoria spevnené plochy. Časť parkovacích miest má dĺžku 10m, a preto sú vhodné aj pre nákladné autá. Celý areál je zabezpečený kamerovým systémom a bezpečnostným systémom.

BENEFITY:

 • Showroom
 • Kompletné zázemie
 • Dostatok parkovania
 • Vysoké stropy
 • Výborná infraštruktúra
 • Strategická poloha
 • Priamy vjazd pre nákladné autá, rampa
 • Možnosť deľby na viac skladových jednotiek

V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Bližšie informácie a obhliadky na tel. č. 0903 060 504 mail: brezanska@realityzahorie.sk

Reality Záhorie Bc. Barbora Brezanská tel. č. 0903 060 504

Adresa: Továrenská
Mesto / Obec:
Okres:
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Google mapách
ID nehnuteľnosti: 22439
Výmera: 1,887 m2
Výmera pozemku: 3,079 m2
Garáž: Nedostupné
Parkovanie: Nedostupné

Barbora Brezanská

realitný maklér

Kontaktujte ma

Máte záujem o obhliadku?
Zavolať WhatsApp
Na súkromné správy môžete odpovedať zo stránky „Doručené“ vo svojom používateľskom účte.

Porovnajte nehnuteľnosti

Barbora Brezanská