Vyhľadávanie

CORVUS Malacky – Vyberte si váš nový domov

od 93.950 €
Na majeri, Malacky, ,
Obľúbené
Your search results

Prehľad

 • Aktualizované:
 • 31 marca, 2021
 • 49 m2
 • Rok výstavby: 2021

O PROJEKTE

CORVUS MALACKY predstavuje príjemné mestské bývanie v 99 komfortných bytových jednotkách vo vysokom štandarde vyhotovenia a predpríprave na smart technológie.  Ku každému bytu prislúcha parkovacie státie a pivničná kobka, takže ani o tento priestor sa nemusíte starať. My už sme sa postarali za vás. Zeleň je vždy na blízku. Okrem výhľadu na borovicové lesy CORVUS MALACKY ponúka zeleň aj oveľa bližšie – prízemné byty majú predzáhradku, byty na 2NP a 3NP disponujú balkónmi a byty na najvyššom poschodí pripravujeme so zelenými, bezúdržbovými terasami. No a technológiami nadupaný byt doplníme o elektronabíjačky pre vaše autíčka. CORVUS MALACKY je situovaný tak, aby ste mali do centra vždy blízko a napriek tomu si dennodenne vychutnávali blízkosť prírody a relax v nej.

BENEFITY PROJEKTU

 • Občianska vybavenosť – Či už potrebujete zájsť na nákupy, k lekárovi, zaviesť deti do školy alebo škôlky, všetko je po ruke. Projekt CORVUS MALACKY sa nachádza len 5 minút od Malaciek.
 • Vysoký štandard – Veríme, že si zaslúžite dostať viac. A pretože kvalitné vybavenie robí z vášho bytu lepšie miesto pre život.
 • Napojenie na cyklotrasy – Bytový dom CORVUS MALACKY má priame napojenie na väčšinu cyklotrás v okolí mesta Malacky. Vyraziť na bicykel do prírody nebolo nikdy jednoduchšie.
 • Prepojenie mesta s prírodou – Jedinečnosťou lokality projektu CORVUS MALACKY je najmä spojenie krásnej prírody a zároveň bezprostrednej blízkosti mesta. Svojím atraktívnym prostredím tak poskytuje novým obyvateľom množstvo zaujímavých alternatív trávenia voľného času.
 • Kompletná infraštruktúra – Adekvátne riešená infraštruktúra, kvalitné vlakové a autobusové spojenie, jednoduché napojenie na diaľničný privádzač a len niekoľko minút od hlavného mesta.
 • Pestrá ponuka bytov – Projekt Bytového domu CORVUS MALACKY predstavuje príjemné mestské bývanie v 99 vzdušných, komfortných a presvetlených bytových jednotkách. Všetky byty majú racionálne výmery, premyslené efektívne dispozičné riešenia, sú vzdušné, presvetlené, komfortné a s nádherným výhľadom.

PRIPOJTE CELÚ DOMÁCNOSŤ

CORVUS MALACKY ponúkne svojím novým rezidentom ľahko nastaviteľný smart home, ktorý si hravo poradí so všetkými technológiami, ktoré výrazne optimalizujú všetky náklady na bývanie vo vysokom komforte. V celom objekte bytového domu bude elektroinštalácia prispôsobená pre inštaláciu technológie SMART bytov. Smart inštalácie bude možné následne nainštalovať do jednotlivých domácností v rôznych variantoch.

ŠTANDARD BYTOV

Bytový štandard je tvorený kvalitnými materiálmi a zariadeniami od prvotriednych dodávateľov Eden (obklady, dlažby a zariaďovacie predmety) a Jutex (parkety a dvere). Dôraz je kladený najmä na dizajn, funkčnosť a kvalitu jednotlivých prvkov. Neoddeliteľnou súčasťou ako pri všetkých projektoch je podlahové vykurovanie, klimatizácia,  predpríprava na elektrické žalúzie a nabíjačky pre elektromobily.

ČO MÁTE V CENE?

 • dvere a podlahy – Jutex
 • obklady, dlažba a sanita – Eden
 • klimatizácia – Baxi Astra 35
 • elektrické podlahové vykurovanie
 • predpríprava na externé žalúzie

Ak vás tentoprojekt zaujal, kontaktujte ma a príďte si ho pozrieť osobne.

Bc. Barbora Brezanská
tel. č. 0903 060 504
email: brezanska@realityzahorie.sk

 

Prezentačný web projektu www.corvusmalacky.sk

Adresa: Na majeri, Malacky
Mesto / Obec:
Projekt:
Okres:
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Google mapách
ID nehnuteľnosti: 19825
Cena: od 93.950 €
Výmera: 49 m2
Rok výstavby: 2021
Garáž: Áno
Parkovanie: Možnosť dokúpiť
Pivnica: Áno
Materiál: Tehla
Exteriér
Balkón
Predzáhradka
Terasa

Kontaktujte ma

Máte záujem o obhliadku?
Zavolať WhatsApp
Na súkromné správy môžete odpovedať zo stránky „Doručené“ vo svojom používateľskom účte.

Podobná ponuka

10
Predaj
Čiastočná rekonštrukcia

1 izbový byt v kľudnej lokalite Malacky

63.900 €
Ponúkame na predaj 1 izbový byt na Štúrovej ulici v zrekonštruovanom bytovom dome. Len na [viac]
Ponúkame na predaj 1 izbový byt na Štúrovej ulici v zrekonštruovanom bytovom dome. Len na skok od bývania máte zdra [viac]
1 1 34 m2zobraziť
19
Predaj
Zrekonštruovaný

Trojizbový byt (prerobený na 4i) s dvomi log...

139.500 €
Reality Záhorie Vám ponúka na predaj  3 izbový byt s dvomi loggiami v centre Malaciek na Z [viac]
Reality Záhorie Vám ponúka na predaj  3 izbový byt s dvomi loggiami v centre Malaciek na Záhoráckej ulici. Byt z na [viac]
2 1 78 m2zobraziť
Predaj
Novostavba

PEGAS MALACKY – Bývajte iba minútu od centra...

od 113.256 €
Žite v srdci mesta, ktoré je len 20 minút od nášho Hlavného mesta Bratislava, do ktorého v [viac]
Žite v srdci mesta, ktoré je len 20 minút od nášho Hlavného mesta Bratislava, do ktorého vedie priama cestná, vlako [viac]
84 m2zobraziť
Predaj
Novostavba

Posledné voľné 2 izbové byty, Pegas MALACKY-...

113.256 €
SKOLAUDOVANÉ SKOLAUDOVANÉ Žiť v srdci mesta, ktoré je len 20 minút od nášho Hlavného mesta [viac]
SKOLAUDOVANÉ SKOLAUDOVANÉ Žiť v srdci mesta, ktoré je len 20 minút od nášho Hlavného mesta Bratislava, do ktorého v [viac]
1 1 84 m2zobraziť

Porovnajte nehnuteľnosti

Barbora Brezanská