Vyhľadávanie

Priestranné obchodné priestory v Petržalke

Cena na požiadanie
Námestie Hraničiarov, Bratislava - Petržalka, ,
Obľúbené
Your search results

Prehľad

  • Aktualizované:
  • 9 marca, 2021
  • 718 m2

Ponúkame Vám na predaj obchodný priestor v celkovej výmere 718,36 m2 vo vynikajúcej lokalite na Námestí Hraničiarov v Petržalke. Priestor sa nachádza v obytnom dome a tvorí ho suterén s rozlohou 401,24 m2 a prízemie s rozlohou 317,12 m2. Pri bytovom dome je bezproblémové parkovanie pre návštevníkov.

Prízemie je rozdelené na 3 obchodné priestory a je prístupné z frekventovanej ulice. S priečkami sa dá hýbať podľa potrieb nového klienta, nakoľko nie sú nosné. Nachádza sa tu sociálne zázemie a kuchynka pre potreby zamestnancov. Momentálne sú dva obchodné priestory prenajaté (banka, čistiareň), pričom výpovedná lehota prenájmu je 2 mesiace.

Suterén je prístupný zo zadnej strany bytového domu. Pozostáva z dvoch priestranných presvetlených kancelárií kde sú klasické okná a zvyšok priestoru tvoria miestnosti vhodné na skladové priestory. Aj v tejto časti sú sadrokartonové priečky, ktoré je možné jednoducho odstrániť. Nachádza sa tu rovnako sociálne zázemie, mužské a ženské šatne a kuchynka. Priestor bol používaný na skladovanie potravín.

Tento výnimočný priestor sa nachádza v husto osídlenej lokalite čo len zvyšuje jeho jedinečný potenciál, z ktorého pri vhodnom podnikateľskom pláne vyťažíte naozaj maximum. Pri podnikaní zohráva kľúčovú úlohu poloha a tá je tu priam vynikajúca. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza zastávka MHD a diaľničný obchvat je vzdialený len 5 min jazdy autom, čo ponúka komplexnú infraštruktúru a dostupnosť z celej Bratislavy.

Cena obchodných priestorov je na požiadanie v RK

Ak Vás ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať.

Zodpovedný maklér: JUDr. Veronika Pfundtnerová, kontakt: 0905 619 358, email: veronika@bratislavskarealitka.sk

Upozornenie: Popis nehnuteľnosti – text a fotografie sú majetkom a autorským dielom spoločnosti Bratislavská Realitka ©

Adresa: Námestie Hraničiarov, Bratislava - Petržalka
Mesto / Obec: ,
Okres:
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Google mapách
ID nehnuteľnosti: 19603
Výmera: 718 m2
Garáž: Nedostupné
Parkovanie: Nedostupné

Kontaktujte ma

Máte záujem o obhliadku?
Zavolať WhatsApp
Na súkromné správy môžete odpovedať zo stránky „Doručené“ vo svojom používateľskom účte.

Porovnajte nehnuteľnosti

Veronika Pfundtnerová