Luxusná vila v súkromnej štvrti – Záhorská Bystrica

 • Predaj
Cena na požiadanie v RK
Adresa: Záhorské sady, Záhorská Bystrica
 • 5 Počet izieb
 • 2 Kúpeľne
 • 3 Spálne
 • Vlastné Parkovanie

Informácie o nehnuteľnosti

 • Druh: Rodinný dom
 • Parkovanie : Vlastné
 • Spálne : 3
 • Kúpeľne : 2
 • Veľkosť pozemku : 1061
 • Výmera : 305 m2
 • Kuchyne : 1
 • Počet izieb : 5

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj modernú nízkoenergetickú 5-izbovú dvojpodlažnú vilu s dvojgarážou vo vyhľadávanej pokojnej lokalite Záhorské sady v Záhorskej Bystrici. Podlahová plocha vily je 305 m2. K domu prislúchajú aj 4 samostatné terasy. Výmera slnečného pozemku je 1061 m2, pričom sa nachádza na hranici štvrte a poskytuje tak pekný výhľad do nezastavanej časti obce.

Pri výstavbe rodinného domu boli použité kvalitné materiály. Dom je postavený z tehly zn. Wienerberger a je aj zateplený. V dome sú kvalitné trojsklenné okná. Chladenie je zabezpečené klimatizáciou. Vykurovanie domu je podlahovým kúrením. Taktiež je v dome predpíprava na krb. Rodinný dom je príjemne presvetlený a orientovaný na západnú stranu. Dom bude dokončený do štandardu, ktorý zahŕňa kompletnú stavbu, strechu, fasádu, omietky, podlahy a dlažby, podlahové kúrenie a klimatizáciu, oplotenie, záhradu s trávnikom, závlahou a bazén s protiprúdom.

Na prízemí rodinného domu je vstupná hala so šatníkom, samostatná toaleta, otvorená obývacia izba spojená s kuchyňou, kúpeľňa s WC, hlavná spálňa, priestranný šatník, technická miestnosť a priestranná garáž do ktorej je vstup priamo z domu. Z kuchyne spojenej s obývačkou a zo spálne je východ na priestrannú terasu.
Na poschodí domu sa nachádzajú sa tu 3 spálne priestranná kúpeľňa a toaleta. Každá zo spální má vlastnú terasu.

V záhrade je bazén a záhradná technická miestnosť, kde môže byť uskladnené príslušenstvo na údržbu záhrady.

Výhodou je, že klient v momentálnom štádiu vie zasiahnuť do výsledného vzhľadu domu.

Poplatok za správu domu je 85 €/mesačne, čo zahŕňa súkromnú bezpečnostnú službu, zimnú a letnú údržbu areálu.

Lokalita:
Rodinný dom sa nachádza v súkromnej novovybudovanej štvrti Záhorské sady, ktorá ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. V okolí sa nachádzajú škôlky, škola, obchody, pošta, reštaurácie, banky, lekáreň. Nachádza sa tu detské ihrisko, multifunkčné ihrisko a exteriérové fitness pri potoku a tiež vybudované relaxačné zóny. Lokalita ma výborné dopravné spojenie smerom do centra aj do ostatných časťí mesta. Do centra sa dostanete za 10 min. autom a za 25 min. MHD. Okrem obchodného centra BORY MALL, ktoré je vzdialené 5 min. autom Vám poskytne výbornú občiansku vybavenosť aj Záhorská Bystrica. Tá však okrem množstva potravín, reštaurácií, kaviarní, bánk, materskej a základnej školy, poskytuje hlavne možnosti relaxu, oddychu a športového vyžitia. Bratislavský lesopark, pútnické miesto Marianka, ale aj neďaleký hrad Pajštún ponúka rozmanité možnosti turistiky či výletov do prírody a športového a kultúrneho vyžitia pre všetky generácie.

Cena vily na požiadanie v realitnej kancelárii.

Ak Vás ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať.

Zodpovedný maklér: JUDr. Veronika Pfundtnerová, kontakt: 0905 619 358, email: veronika@bratislavskarealitka.sk

Upozornenie: Popis nehnuteľnosti – text a fotografie sú majetkom a autorským dielom spoločnosti Bratislavská Realitka ©

Share this:

Kontaktujte agenta