Na predaj atraktívny rodinný dom – Malé Leváre

 • Predaj
165.000,00€ / -
Adresa: Agátová alej 2, Malé Leváre
Lokalita: Malé Leváre
 • 4 Počet izieb
 • 1 Kúpeľne
 • 3 Spálne
 • vlastné Parkovanie

Informácie o nehnuteľnosti

 • Druh: Rodinný dom
 • Parkovanie : vlastné
 • Spálne : 3
 • Kúpeľne : 1
 • Veľkosť pozemku : 569
 • Výmera : 103 m2
 • Obývačky : 1
 • Kuchyne : 1
 • Počet izieb : 4

Popis nehnuteľnosti

Čistý a minimalistický dizajn s jednoduchým minimalistickým štýlom Vám ponúka rodinný dom v krásnej obývanej lokalite Agátová Alej Malé Leváre. Táto lokalita je 5min chôdze od detského ihriska, obchodov, reštaurácie a materskej školy.

Nehnuteľnosť ponúkne novému majiteľovi komfortné bývanie v spojení s prírodou, kde si vychutnáte čarovnú atmosféru Záhoria v jedinečnej lokalite, kde môžete načerpať novú energiu do každodenného pracovného kolotoča. Pokojné miesto pre život, no stále v blízkosti okresného mesta Malacky, kde je výborné napojenie na diaľnicu D2, ktorou ste za 20 minút v hlavnom meste Bratislava.
Dom bude dokončený do štádia HOLODOM podľa priloženej vizualizácie s možnosťou dokončenia do štádia štandard podľa požiadaviek budúceho majiteľa.

Táto novostavba samostatne stojaceho 4-izbového nízko energetického rodinného domu sa nachádza na 569 m² pozemku s prístupovou komunikáciu obklopená prírodou. Úžitková plocha je 103,8m², ktorú tvoria 3 samostatné a presvetlené izby s priestorom na šatníkové skrine, obývačka s kuchyňou s východom na terasu o veľkosti 23 m² .Súčasťou je aj samostatná technická miestnosť s priestorom pre kotol, práčku a sušičku, samozrejmosťou je špajza, samostatné WC a kúpeľňa. Rodinný dom bude postavený z kvalitných materiálov – obvodové murivo TEHLA 300 mm so zateplením polystyrén 150mm. Celý dom má podlahové vykurovanie na plynový kotol, v obývačke vás zasa poteši krb.. Omietky vápennocementové značky Baumit, vypínače a zásuvky v bielej farbe značky Legrand. Sadrokartónové stropy zateplené polyuretánovou penou. Vonkajšia fasáda 2 mm v kombinácií s obkladom. Okná so skrytými pantami, nizkoenergetický profil s izol. 3 sklom, zabudovaná predpríprava na vonkajšie el. Žalúzie. Z vonku vo farbe antracit a vnútro biele.

Dom bude napojený na IS: Elektrina, voda, plyn a tlaková kanalizácia
Termín dokončenia: august 2020

Rodinný dom sa nachádza na severnom okraji obce Malé Leváre, ktorá leží v nadmorskej výške 203 metrov na Záhorskej nížine neďaleko rieky Rudavy asi 40 km severozápadne od Bratislavy, 8 km od okresného mesta Malacky a 13km od hraničného prechodu do Rakúska. Pre okolie je obec známejšou pod prezývkou “Levárky”. V obci je kompletná občianska vybavenosť.

Dostupnosť autom z Bratislavy mimo dopravnej špičky je 25 minút, zároveň je možné využiť autobusovú a vlakovú dopravu. Malé Leváre je pomerne kľudná dedina, za ruchom sa stačí presunúť do 5minút vzdialeného mesta Malacky. Na juhozápadnom okraji obce Malé Leváre, pri rovnomennej vodnej ploche sa nachádza známe rekreačné stredisko Rudava, ktoré je najvýznamnejším strediskom letnej rekreácie na Dolnom Záhorí. V stredisku je autokemping a je tu dostatok možností na rekreáciu v podobe kúpania, rybolovu, člnkovania a turistiky. Rekreačná oblasť ponúka aj množstvo športových aktivít  ak o aj splav rieky Moravy. V tesnej blízkosti obce sa nachádza Moravská cyklo-cesta a Záhorská cyklo-magistrála. Okolie je zároveň ideálne na hubárčenie.

Právny a hypotekárny servis považujeme za samozrejmosť.
Mgr. Adam Rozboril
rozboril@amedial.sk

Share this:

Kontaktujte agenta

Kontaktný formulár