Your search results

Najmodernejšie technológie, špičkový servis,
to je predaj cez Reality Záhorie!

Predávate byt, dom alebo pozemok?

Základom nášho úspechu pri predaji nehnuteľností sú dlhoročné skúsenosti, profesionálny tím a nadčasový marketing. Čo všetko pre Vás zabezečíme?

null

MARKETING

Naša realitná kancelária disponuje vlastným kreatívnym a grafickým štúdiom, ktoré zabezpečí prezentáciu Vašej nehnuteľnosti na tej najvyššej úrovni.

Vlastníme najväčšiu sieť billboardov a citylightov na Záhorí a verte, že takáto prezentácia dokáže nielen zaujať, ale aj očariť. Za samozrejmosť v dnešnom online svete považujeme:

  • Facebook
  • Instagram
  • bannerové kampane
  • tvorba videí
  • PPC kampane

A čo hovoríme na individuálny prístup? Pre každý typ nehnuteľnosti funguje niečo iné, a preto dobre vieme ako z našej ponuky namiešať ten najlepší koktail.

PREDAJ TO S NAMI!

marketing_reality
fotografie_reality
null

PROFESIONÁLNE
FOTENIE & STYLING

Láska na prvý pohľad vie predať a na tom si treba dať záležať.

Pred každým nafotením Vašej nehnuteľnosti, treba dobre vedieť ako zaujať a ako pripraviť priestor, aby vynikol vo všetkých uhloch pohľadu.

Viete čo týmto všetkým chcel básnik povedať? Nie? Tak poďte do toho s nami, pretože raz zažiť je lepšie ako 100x počuť.

NAFOŤ TO S NAMI!

null

VIDEOOBHLIADKA
& DRON VIDEO

Najväčším highlightom dnešnej doby je bezpochyby video.

Videoprezentácia doplnená o interaktívne prvky odprezentuje vašu nehnuteľnosť pútavo a realisticky. Naša realitná kancelária vlastní drony značky DJI, prostredníctvom ktorých ukážeme klientom Vašu nehnuteľnosť z vtáčej perspektívy hoc aj v 4K kvalite. Presvedčte sa na našom Youtube.

V čase korony sme naše portfólio rozšírili aj o 3D virtuálne prehliadky a video obhliadky.

Všetky tieto „výdobytky moderných technológií„ posunú prezentáciu vašej nehnuteľnosti do inej ligy.

dron_RZ
obhliadky_rz
null

OBHLIADKA & KONTAKT
S KLIENTOM

V duchu dobre nastavenej prezentácie a profesionálne nafotených priestorov musí pokračovať aj samotná obhliadka, pri ktorej si nechávame záležať na čo najkvalitnejšom predstavení nehnuteľnosti.

Klientom vždy predstavíme benefity každej nehnuteľnosti, popíšeme lokalitu v ktorej sa nachádza, prezradíme náklady na bývanie a mnoho iných detailov, ktoré Vám ani profesionálna fotografia nepovie.

POZRI SA NA TO S NAMI!

null

PRÁVNY & FINANČNÝ
FULL SERVIS

Čo Vám treba k tomuto povedať? Asi len toľko, že aj v týchto oblastiach patríme k špičke a spolu s našimi finančnými poradcami to pre Vás ušijeme na mieru.

Taktiež vám zabezpečíme komplexný právny servis pri vyhotovovaní kúpnych zmlúv, zmluvy o budúcich zmluvách a iných právnych dokumentoch, ktoré sú potrebné pre konkrétne obchodné prípady.

Garantujeme právnu istotu a bezproblémové katastrálne konanie.

servis_RZ

Ste pripravení to odpáliť s nami?

Kontaktujte nás a my Vám radi povieme viac.

real_fb_banner-cur

Porovnajte nehnuteľnosti