Vyhľadávanie

Samostatne stojaca 5-izbová novostavba rodinného domu v Aleji Martina Benku

450.000 €
Martina Benku, ,
Obľúbené
Your search results

Prehľad

  • Aktualizované:
  • 29 septembra, 2023
  • 5 Izieb
  • 2 Kúpeľne
  • 210 m2
  • Rok výstavby: 2023

Reality Záhorie Vám prináša výnimočnú príležitosť stať sa majiteľom premyslene navrhnutého 5-izbového rodinného domu v novovybudovanej Aleji Martina Benku v Kostolišti. Táto lokalita je ideálna pre rodinný život, ponúka občiansku vybavenosť a disponuje novými komunikáciami, chodníkmi a kompletnou infraštruktúrou vrátane kanalizácie a optiky.

Obec Kostolište poskytuje výnimočné zázemie pre rodinný život, kde si môžete vytvoriť príjemnú a bezpečnú atmosféru pre Vašu rodinu. Okrem toho, v blízkosti nájdete všetky potrebné služby a vybavenie, ktoré uľahčia váš každodenný život. /škôlky, obchody, služby atď/

Premyslená architektúra tohto 5-izbového rodinného domu spĺňa predpoklady pre pohodlný život aj tej náročnejšej klientely. Prízemie je vyhradené pre dennú časť domu a disponuje hosťovskou izbou s vlastnou kúpeľňou, čo prispieva k súkromiu a komfortu vašich hostí. Poschodie je zase ideálne navrhnuté ako nočná časť, ktorá zabezpečuje dostatok súkromia pre všetkých členov rodiny.

Tento dom bol postavený z kvalitných tehál so zateplením EPS systémom, čo zaručuje vysokú energetickú účinnosť a tepelný komfort. Navyše, dom je vybavený hliníkovými roletami, klimatizáciou a veľkou výhodou je prístupná garáž s priamym vstupom do domu, ktorá má rozmery 39 m².

Takéto 5-izbové domy s takýmto výnimočným štandardom sú na trhu s nehnuteľnosťami veľmi vzácne a ťažko dostupné. Dom je dokončený do štandardu bez kuchyne, čo vám umožní vytvoriť si priestor presne podľa vašich predstáv a potrieb.

Okrem toho, dom sa nachádza na pozemku o veľkosti 514 m². Oplotenie domu zabezpečuje súkromie a bezpečnosť pre vás a vašu rodinu. Úžitková plocha domu je 210 m² a zastavaná plocha dosahuje 160 m².

Exteriér rodinného domu ponúka príjemné vonkajšie priestory. Na pozemku je vybudovaná terasa so zamknutou dlažbou, ktorá je prístupná z kuchyne. Táto terasa vám poskytne ideálne miesto na relaxáciu a oddych v súkromí vášho vlastného dvora.

Pozemok je starostlivo upravený a ponúka vám možnosť zariadiť ho podľa vašich vlastných predstáv. Môžete si vytvoriť krásne exteriérové priestory, kde si užijete príjemné chvíle s rodinou a priateľmi. Okrem toho, na pozemku je možnosť zasadiť okrasné dreviny, trávy a okresné stromy, čo dodá vášmu domu a záhrade prírodný a estetický vzhľad.
Budúci majitelia tohto domu sa môžu tešiť na dostatok súkromia na terase s bazénom, kde si budú môcť vychutnať osviežujúce chvíle v horúcich letných dňoch. Celkový exteriér domu a jeho okolitý pozemok vám poskytnú príležitosť vytvoriť si vlastný útulný a esteticky príjemný vonkajší priestor, kde sa budete môcť cítiť pohodlne a súkromne.

V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky poplatky, právny a finančný servis.
Bližšie informácie a obhliadky na tel. č. 0903 060 504 mail: brezanska@realityzahorie.sk

Adresa: Martina Benku
Mesto / Obec: ,
Okres:
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Google mapách
ID nehnuteľnosti: 23388
Cena: 450.000 €
Výmera: 210 m2
Výmera pozemku: 514 m2
Izieb: 5
Izieb: 5
Kúpeľne: 2
Rok výstavby: 2023
Garáž: Áno
Parkovanie: Nedostupné
Dostupné od: ihneď
Exteriér
Záhrada
Iné vybavenie
El. žalúzie
Klimatizácia
Štandard

Podobná ponuka

Predaj
Novostavba

Na predaj moderný štvorizbový bungalov v cen...

225.000 €
Čistý a minimalistický dizajn, neutrálne farby s jednoduchým štýlom Vám ponúka rodinný dom [viac]
Čistý a minimalistický dizajn, neutrálne farby s jednoduchým štýlom Vám ponúka rodinný dom v krásnej obývanej lokal [viac]
4 1 94 m2zobraziť
13
Predaj
Novostavba

Na predaj novostavby 4-izbových rodinných do...

210.000 €
Dizajnová a efektne dispozične riešená novostavba rodinného domu, ktorá ponúka vysoký štan [viac]
Dizajnová a efektne dispozične riešená novostavba rodinného domu, ktorá ponúka vysoký štandard bývania to je najnov [viac]
4 1 77 m2zobraziť
Predaj
Novostavba

Kostolište- samostatne stojaci 4 izbový bung...

279.000 €
Predstavujeme Vám našu najnovšiu ponuku kľudného bývania v rodinnom dome v obci Kostolište [viac]
Predstavujeme Vám našu najnovšiu ponuku kľudného bývania v rodinnom dome v obci Kostolište. Toto nadštandardné býva [viac]
4 1 97 m2zobraziť
20
Predaj
Novostavba

Samostatne stojace rodinné domy v Malackách

209.900 €
Reality Záhorie Vám ponúka na predaj ďalšie dva samostatne stojace rodinné domy v novovybu [viac]
Reality Záhorie Vám ponúka na predaj ďalšie dva samostatne stojace rodinné domy v novovybudovanej lokalite na Krátk [viac]
3 1 81 m2zobraziť

Barbora Brezanská

realitný maklér

Kontaktujte ma

Máte záujem o obhliadku?
Zavolať WhatsApp
Na súkromné správy môžete odpovedať zo stránky „Doručené“ vo svojom používateľskom účte.

Porovnajte nehnuteľnosti

Barbora Brezanská